Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

15 kwadransów z nauką

Wielkimi krokami zbliża się akademickie święto w Zielonej Górze. 12 i 13 czerwca odbędzie się kolejny Festiwal Nauki, który tym razem zbiega się w czasie z jubileuszem 15-lecia Uniwersytetu Zielonogórskiego.
W programie festiwalu znajdziemy dziesiątki propozycji przygotowanych specjalnie na tegoroczną edycję. Będą pokazy naukowe, techniczne, edukacyjne czy sportowe stanowiące w zasadzie pełny przekrój dyscyplin identyfikujących Uniwersytet Zielonogórski. 
Cały Festiwal będzie miał charakter wielkiego pikniku rodzinnego, stąd kolejny raz zlokalizowany będzie na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego.
Sportowo - rekreacyjny charakter Festiwalu Nauki podkreśli w tym roku Bieg dla Transplantacji - multipokoleniowa inicjatywa z ważnym i wyraźnym podtekstem prozdrowotnym.
Dodajmy, że dwa dni tegorocznego Festiwalu Nauki mają wyraźny podział lokalizacyjny. Program pierwszego dnia w całości zrealizowany będzie na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego, natomiast drugi dzień festiwalowy realizowany będzie na kampusach Uniwersytetu Zielonogórskiego. 


 

   Kontakt

TV@UZ
Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

 

Redakcja:

al. Niepodległosci 13
65-001 Zielona Góra
tel.: (+48 68) 328 78 80

e-mail: tv@uz.zgora.pl

www.tv.uz.zgora.pl