Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

Rusza rekrutacja na UZ

Dzisiaj na Uniwersytecie Zielonogórskim wystartowała oficjalnie rekrutacja na studia na kolejny rok akademicki. Dla przyszłych żaków przygotowana została oferta składająca się z 63 kierunków studiów na 12 uniwersyteckich wydziałach. Dodatkowo uniwersytet rozpoczął nabór na studia doktorancki w 17 dyscyplinach.
Chętni na studia pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie na złożenie dokumentów mają czas do 11 lipca. Kandydaci na pozostałe studia do 15 września. Ogółem przygotowano ponad 9000 miejsc dla chętnych na studia w murach Uniwersytetu Zielonogórskiego.
W tegorocznej ofercie rekrutacyjnej znalazły się też zupełnie nowe kierunki studiów. Energetyka komunalna, filologia rosyjska z dodatkowym językiem angielskim, język francuski w komunikacji zawodowej z drugim językiem romańskim, stosunki międzykulturowe, fizyka medyczna oraz pedagogika specjalna.
Szczegółowe informacje na temat możliwości studiowania na Uniwersytecie Zielonogórskim znajdziecie na stroni internetowej: rekrutacja.uz.zgora.pl
http://www.uz.zgora.pl

20.06.2016

Produkcja:
Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego
http://www.tv.uz.zgora.pl


 

   Kontakt

TV@UZ
Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

 

Redakcja:

al. Niepodległosci 13
65-001 Zielona Góra
tel.: (+48 68) 328 78 80

e-mail: tv@uz.zgora.pl

www.tv.uz.zgora.pl