Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

Targi Pracy na UZ

Kolejny raz na Uniwersytecie Zielonogórskim organizowane są Targi Pracy. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych tego typu imprez w naszym regionie, która pracując na swoją markę od czternastu lat, przyciąga nie tylko dziesiątki wystawców, ale przede wszystkim setki młodych ludzi. To właśnie oni są odbiorcami ofert, które można otrzymać podczas targów.
Same Targi to oczywiście nie tylko oferty pracy ale także propozycje dodatkowe: warsztaty, wykłady czy prezentacje eksperckie. Tu młodzi ludzie w rozmowie z ekspertami mogą dowiedzieć się np. jak rozpocząć własną działalność gospodarczą, skąd zdobyć fundusze na rozwój, czy też jak ochronić patentem swój pomysł.
Uczestnicy targów podkreślają, że tego rodzaju bezpośredni kontakt jest tutaj bardzo istotny.
Same targi swoim wachlarzem różnorodności powinny zaspokoić aspiracje zawodowe studentów i absolwentów właściwie wszystkich kierunków. Obok ofert dla ścisłowców, coś dla siebie znajdą tu także humaniści.
Wśród tegorocznych wystawców mogliśmy poznać oferty począwszy od licznie reprezentowanej branży IT, branży samochodowej, mechanicznej, meblowej czy  energetycznej, aż do konsultingowej i administracyjnej z zakresu HR.


 

   Kontakt

TV@UZ
Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

 

Redakcja:

al. Niepodległosci 13
65-001 Zielona Góra
tel.: (+48 68) 328 78 80

e-mail: tv@uz.zgora.pl

www.tv.uz.zgora.pl