Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

UZ na Targach Edukacyjnych Absolwent

Targi Edukacyjne Absolwent, to cykliczna impreza adresowana do uczniów gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych organizowana w Zielonej Górze. To właśnie tu młodzi ludzie stojący przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej mogą zapoznać się z szeroką ofertą oświatową dedykowaną w zależności od preferencji i etapu edukacji.
Czternastą edycję targów wyróżnia potężny wachlarz tematycznej różnorodności. W imprezie bierze udział ponad sto szkół, uczelni i placówek doskonalenia zawodowego, co młodym ludziom daje ogromne pole wyboru.
Na targach nie mogło zabraknąć oczywiście oferty Uniwersytetu Zielonogórskiego. Studiowanie w Zielonej Górze daje młodym ludziom wręcz nieograniczone możliwości rozwoju, co podkreśla Ewa Sapeńko - rzeczniczka Uniwersytetu.
Dwudniowe targi absolwent, to oczywiście nie jedyna tego rodzaju impreza gdzie prezentuje się Uniwersytet Zielonogórski. Przedstawiciele uczelni są stale obecni na największych targach edukacyjnych w całej Polsce. Na kwiecień szykowany jest dodatkowo oficjalny start kampanii promocyjnej Uniwersytetu - Studenci gotowi na wszystko.


 

   Kontakt

TV@UZ
Telewizja Uniwersytetu Zielonogórskiego

 

Redakcja:

al. Niepodległosci 13
65-001 Zielona Góra
tel.: (+48 68) 328 78 80

e-mail: tv@uz.zgora.pl

www.tv.uz.zgora.pl